10 metų darbo su serveriais patirtis

Mūsų įmonėje dirba aukščiausios kvalifikacijos sertifikuoti programuotojai, serverių administratoriai, kurie užtikrina saugiausią ir patikimiausią darbą su Skytex CRM programa.

Saugus prisijungimas

Kaip jungiantis prie internetinių banko sistemų, taip ir jungiantis prie Skytex CRM, naudojamas SSL protokolo duomenų kodavimas. Taip užtikrinamas kaip įmanoma saugesnis duomenų perdavimas.

Aukščiausio lygio serverinės

Serveriai laikomi mūsų partnerių UAB „Hostex“ serverinėse. Jose maksimaliai užtikrinamas nepertraukiamas elektros ir interneto tiekimas. Daugiau informacijos PDF faile.

Patikimi serveriai

Naudojame tik patikimus, visame pasaulyje pripažintų gamintojų serverius (HP). Pastoviai keičiame mūsų turimus serverius į vis naujesnius ir galingesnius. Taip užtikrinant vis spartesnį ir efektyvesnį Skytex CRM programos veikimą.

Master/Slave serverių architektūra

Ši serverių architektūra užtikrina nepertraukiamą programos veikimą dėl galimų planinių ar neplaninių serverio sustojimų, t.y. jei dėl bet kokių priežasčių serveris nustotų veikęs, jo darbą automatiškai perimtų pavaduojantis serveris.

Kasdieninės rezervinės kopijos

Kiekvieną dieną daromos rezervinės Skytex CRM programos ir joje esančių duomenų kopijos į kitame miesto gale esančią tokio pat lygio serverinę. Tad net ir atsitikus didžiausiai nelaimei, Jūsų verslo duomenys bus saugūs.

Mūsų klientai